KURUMSAL

Şirketimiz Türkiye merkezli ithalat ve ihracat yapan bir şirkettir. Ana faaliyet konumuz turbocharger'lar ve dizel yakıt sistemleri, sensörler, marş ve şarj motorları, MAN ve IVECO kamyon parçalarıdır.

Şirketimiz bu konularda sadece yeni ve orijinal parça satmaktadır. Bu konudaki hassasiyetimiz hiçbir zaman değişmemiştir.

Tüm iş süreçlerimizde ve müşterilerle olan ilişkilerimizde doğruluk, dürüstlük ve samimiyet en öncelikli değerlerimizdir. Tüm iş ilişkilerimizde bu doğrultuda hareket ederiz.

Yurtiçi ve yurtdışında olan tüm faaliyetlerimizi ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür ve bu konuda kesinlikle taviz vermeyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak, müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız. Hizmetimizi zamanında ve söz verdiğimiz şekilde sunar, müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları içinde yaklaşırız.

Gelişen teknolojiye uymak, bundan, maksimum faydalanmak hep ana prensibimiz olmuştur. Bu konuda çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Hiçbir zaman yeniliklerden çekinmemiş, bu konuda hep istekli olmuşuzdur.

Pazar payımızı arttırmak ve yeni pazarlar bulmak isterken, bunu sadece yasal ve etik şartlarda yapar, haksız rekabetten kaçınırız.

Şimdiye kadar müşterilerimizle yürüttüğümüz ve karşılıklı memnun olduğumuz ilişkilerimizin devamını sağlamak ve hatta daha da ilerilere götürmek ana hedeflerimizden sadece biridir.

Farklılıklar yaratarak kalıcı olmak vizyonumuzdur. Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeline sahip olmak misyonumuzdur.